První půjčka zdarma - kdo ji nabízí

Obsah článku:
  1. Zaplo
  2. Kamali
  3. Ferratum
Myslíte si, že půjčka musí být vždy nutně spojena s určitou úrokovou sazbou? Není to tak vždy. Existuje i varianta, kterou je první půjčka zdarma. U ní je při řádném splacení úroková sazba skutečně nulová. A kdo tuto půjčku nabídne? Zajímavostí je, že ji musíte hledat výhradně jenom v nebankovním segmentu. A získáte ji jenom za předpokladu, že to bude vaše první půjčka u konkrétní nebankovní společnosti. A kterou je nejlepší oslovit?

Zaplo

Díky své celkem rozsáhlé reklamní kampani se jedná o poskytovatele, který není nijak neznámý. Společnost Zaplo je specialistou na mikropůjčky a první půjčka zdarma je u ní skutečně dostupná. A to s lákadly, jako je možnost kompletního online vyřízení, nebo s lákadly, kam řadíme možnost získat půjčku do patnácti minut. A v jaké výši? Kdo nechce platit žádný úrok, ten si u tohoto poskytovatele může vzít částku ve výši až osmi tisíc korun, která mu bude poskytnuta na dobu jednoho měsíce. Konkrétně na 30 kalendářních dní.

Kamali

Ani tento poskytovatel není žádným nováčkem. To proto, že dříve existoval pod označením Japonská půjčka, a také proto, že za tímto poskytovatelem stojí známý Home Credit. Pokud se podíváme na nabídku půjčky, určitě nezklame tím, kolik peněz je možné získat. Je to celých 10 000 Kč, které jsou využitelné na cokoliv. Bohužel je žadatel nesmí mít po celý měsíc, jako tomu je v předchozím případě. Pokud chce nulový úrok a nulové RPSN, je nutné peníze vrátit do dvou týdnů od půjčení.

Ferratum

Jeden z prvních poskytovatelů v segmentu mikropůjček. Nyní nabízí několik variant úvěru. A to poskytovaných pod značkou Ferratum Bank. Ten, kde je dostupná půjčka zdarma, nese označení Ferratum Micro. A kolik peněz je možné získat? Je to příjemných 9 000 Kč, které musí žadatel vrátit do třiceti dní od své žádosti. Pokud to neudělá, jsou mu účtovány celkem vysoké poplatky.

Publikováno: 16. 10. 2017

Kategorie: Půjčky a úvěry

Autor: Ivana Maloušková